EFC Football Fans Team

Public·100 members

(ŽIVÝ ŠPORT<<) Slovan Bratislava : Aris Limassol naživo 24 augusta 2023

pred 13 hodinami — Match Slovan Bratislava vs Aris Limassol FC in the UEFA Europa League (8/24/2023): Live score, stream, statistics match & H2H results on ...

63' Střídání v týmu Aris Limassol: ze hřiště odchází Leo Bengtsson, přichází Mariusz Stępiński. 62' Limassol nyní pokusil k vyrovnání přiblížit Caju, jehož projektil ale postrádal přesnost. 61' Hostující vzdušný pas z pravé strany přistál přímo do nastraženého náručí zatím stoprocentního Borjana, který po chvíli míč zahrál na opačné křídlo. 60' Aris nedokázal ani na dva pokusy z kopu od praporku vykřesat nějakou větší šanci, Borjan nemusel zasahovat. Slovan odkopává do bezpečí. 59' Hráči v zeleném ovšem dostávají šanci odpovědět, a to z rohového kopu. Uvidíme, co vymyslí.

Aris Limassol Stats - Slovan Bratislava - Eurosport Follow the Europa League live Football match between Slovan Bratislava and Aris Limassol with Eurosport. The match starts at 5:00 PM on August 24th,

Bratislava bude za chvíli zahrávat standardku. 2' Strelec si nabíhal na kraj hostujícího vápna na dlouhý nákop, ke kterému se ale kvůli připravenému Boakyemu nedostal. Obránce ho k balónu nepustil. 1' Dění se v úvodních sekundách drží převážně na středu hřiště, ani jednomu týmu se nedaří hned zkraje prorazit vpřed. Míč často mění svého majitele. Úvodní výkop obstarají belasí, jdeme na věc! Oba týmy nastupují na hrací plochu, domácí v tradičních modrých a hosté v pruhovaných zelenobílých dresech.

Slovan Bratislava @ Aris Limassol FC - JustWatch Where to live stream & watch Aris Limassol FC - Slovan Bratislava on TV today: Is it on Prime Video? Find live stream & TV options now on

45+3' Blackman zhatil vznikající útok Arisu a zachytil přihrávku na stranu, která byla určena pro Struskiho. 45+2' Limassolská obrana zneškodnila další dlouhý domácí balón, který měl namířeno přímo před Vanu. 45+1' Před přestávkou mají více ze hry hostující borci, kterým se ovšem nedaří proniknout k Borjanovi. 44' Blackman s Bajrićem odvedli dobrou práci v obraně a zhatili hostující útok, přičemž druhý jmenovaný následně z vápna poslal míč až ke středu hřiště. 43' První poločas se pomalu chýlí ke konci. Domácí kapitán nedovoleně dohrál Struskiho, a Aris tak v závěru úvodní půle dostává šanci srovnat skóre. 42' Marcelli prověřil Vanu pěkným pozemním zakončením, Moussounda poté odražený míč odkopl mimo bitevní pole.

Slovan Bratislava - Aris Limassol live | Fotbal, Slovensko Stránka Slovan Bratislava na Livesportu přináší livescore, výsledky, program zápasů, tabulky a detaily zápasů (střelce gólů, červené karty,

O exekuci se postaral Caju, který se pokusil z těžkého úhlu přímo ohrozit domácí svatyni, jenže balón nasměroval nad břevno. Borjan se po něm ani nemusel natahovat. 21' První nepříjemnost pro Slovan, Lucas Lovat (SBA) si v souboji s Babickou počínal hodně neomaleně a nabídl protihráčům standardku z pozice vedle vápna. O první hostující střelu se dostal Mayambela, jehož projektil se mezi tři tyče nevešel. Za malou chvíli tak uvidíme rozehrávku v podání brankáře Borjana. 20' Yago si pohlídal aktivního Marcelliho a nedovolil mu se v šestnátce dostat ke skákajícímu balónu, který Vaná následně vykopl daleko od své svatyně. 19' Blackman se uvolnil a zkusil centr z levé strany, přičemž i tentokrát byl adresátem přihrávky Abubakari.

SK Slovan Bratislava vs Aris Limassol Živé vysielanie a H2H SK Slovan Bratislava vs Aris Limassol živý prenos. Skontrolujte, kde môžete hru sledovať naživo. Pripravované akcie. Svaty Jur. 23.08.2023. Svaty

Form and head to head stats Slovan vs Aris Limassol Europa League Qualifying match Slovan vs Aris Limassol 24.08.2023. Preview and stats followed by live commentary, SK Slovan Bratislava vs Aris

Start zápasu v Bratislavě se velmi rychle blíží. Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný čtvrteční večer, utkání za chvíli začíná. Níže si v mezičase můžete prohlédnout dnešní kompletní sestavy. Úvodní sestavy: ŠK Slovan Bratislava: Borjan – Blackman, Bajrić, Wimmer, Lovat – Kucka (C), Kankava, Tolić – Strelec, Marcelli – Abubakari. Náhradníci: Trnovský, Hrdina – Agbo, Kashia, Križan, Weiss ml., Barseghyan, Zuberu, Pauschek, Lichý, Vojtko, Savvidis. Trenér: Vladimír Weiss st. Aris Limassol: Vaná (C) – Boakye, Moucketou-Moussounda, Yago, Caju – Struski – Szoke, Gomis, Mayambela – Babicka, Bengtsson. Náhradníci: Chysostomou, Sofroniou – Brown, Špoljarić, Stępiński, Dimitriou, Nikolić, Brorsson, Montnor, Urošević.

Úvodní poločas je u konce a bratislavský Slovan je zatím na té nejlepší cestě směrem k účasti ve skupinové fázi Evropské ligy. Limassol se sice drží a nedává svému soupeři nic zadarmo, belasí ale mají na hřišti poměrně jasnou převahu a po první půli si drží zasloužený jednobrankový náskok. O dosud jediný gól utkání se po pěkné přihrávce kapitána Kucky postaral Tolić. Držení míče: 60%: 40%. Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:7. 45+5' První poločas skončil. V samotném závěru poločasu je ještě žlutým kartónkem varován záložník Jaba Kankava (SBA). 45+4' Výborný Borjan si vyskočil za centrem Cajua z křídla a lapil míč do svých natažených rukavic, skvělá práce od zatím výborného domácího brankáře.

Futbal, Cyprus: Aris livescore, výsledky, plán zápasov pred 11 hodinami — Stránka tímu Aris na Flashscore.sk ponúka livescore službu, výsledky, plán zápasov a Slovan Bratislava (Svk) Slovan vstupuje do boja o skupinu

Aris Limassol | ONLINE | 24.8.2023 20:30 | Evropská liga pred 10 hodinami — Aris Limassol. 3.3. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+. Jak se sází u Tipsportu. Tipsport · Slovan

34' Tehelné pole je na nohou, domácím se daří aktivní pasáž hry přetavit v gól! Kucka poslal parádní míč na kraj vápna na nedostatečně střeženého MARKA TOLIĆE, jenž si bleskově vylepšil svou střeleckou pozici a následně zakončil přesně za padajícího Vanu – 1:0! 31' Kucka trochu nevěřícně koukal na rozhodčího, který se rozhodl Szokeho faul přejít bez udělené karty. Belasí tak jako tak získávají balón u středové čáry. 30' Další atak Slovanu zastavuje ofsajd. Zatím v Bratislavě sledujeme velmi atraktivní fotbal, hraje se nahoru dolu a oba týmy se chtějí co nejdříve prosadit.

Vaná bude rozehrávat. 7' Chybělo jen pár čísel a míč by se ze standardky dostal k Tolićovi, který byl nestřežený na zadní straně vápna. Otázkou nicméně je, zdali nebyl v ofsajdu. 6' Slovan z rychlého útoku vybojoval první roh dnešního utkání, k praporku se přesouvá Lucas Lovat. 5' Limassol teď nějakou dobu operoval před domácí svatyní, ke střele se ale nedostal. Borjan mohl díky kvalitní práci defenzívy zůstat naprosto v klidu. 4' Mayambela se omlouvá Cajuovi, tahle přihrávka mu nevyšla. Míč si do svého náručí bere Borjan. 3' O první faul dnešního duelu se postaral Mossounda, který u postranní čáry poslal k zemi Abubakariho.

37' Struskiho projektil bychom mohli zařadit mezi ty čistě propagační, Borjan zakončení do středu svatyně hravě zkrotil a na míč následně na chvíli padl. 36' Limassol se neúspěšně pokusil odpovědět na inkasovaný zásah, Slovan si bere míč zpět na své kopačky. 35' ze hřiště odchází Shavy Babicka, přichází Jaden Montnor. Jedná se o vynucené střídání ze zdravotních důvodů, hostující borec se zřejmě pořádně nevzpamatoval ze dvou soubojů v úvodních minutách bitvy.

Limassol je v závěru půle pod tlakem. 40' Protiútok Arisu skončil stejně tak rychle, jako začal. Szoke chtěl na středu hřiště procedit míč přes obranu na střídajícího Montnora, přihrávka mu ale nevyšla. 39' Abubakariho jeden z protihráčů, konkrétně Moussounda, zastavil jen za pomoci faulu. Bratislavští tak získávají další standardku, a to celkem slibnou. 38' O něco složitější zákrok teď musel ze svého repertoáru vytáhnout pro změnu Vaná, který Abubarakiho střelu na vzdálenější tyč vyrazil za klec. Roh pro Slovan.

29' Přesné zakončení bylo k vidění i na kyperské straně plochy! Vanu chtěl o čisté konto připravit Marcelli, gólman ale na prudkou ránu vyzrál! 27' Bengtsson to vzal do svých rukou a jen krátce po průniku do vápna zamířil k zadní tyči, Borjan byl ovšem ve střehu a míč parádně vyrazil! 26' Na Lovatův dlouhý míč do vápna nikdo před Vanou nenavázal. Nejblíže ke skákajícímu balónu byl Strelec, ani ten na něj nicméně nemohl dosáhnout. 23' No, tohle šlo vymyslet i lépe.

[[DNES@@](] Slovan Bratislava Aris Limassol živý 24 augusta pred 4 hodinami — pred 1 hodinou — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu ŠK Slovan Bratislava - Aris Limassol aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk! Šport v TV

Slovan Bratislava vs Aris Limassol FC - Tribuna.com pred 13 hodinami — Match Slovan Bratislava vs Aris Limassol FC in the UEFA Europa League (8/24/2023): Live score, stream, statistics match & H2H results

LIVE | Predzápasová tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava LIVE | Predzápasová tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava – Aris Limassol FC. 23 augusta, 2023.