EFC Football Fans Team

Public·100 members

[TRANSMISJA NA ŻYWO##] Widzew Łódź Śląsk Wrocław gledaj online 25 sierpnia 2023

YouTube YouTube 2:11:36 YouTube Śląsknet 17 lut 2023 17 lut 2023 Nie zawiera: gledaj gledaj

Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia w 1. kolejce wygrali z Puszczą Niepołomice (3:2) i choć potem przegrali z Pogonią oraz Jagiellonią (po 1:2), to w ostatnich dwóch meczach znów punktowali. Najpierw wygrali derby miasta z ŁKS-em (1:0), a ostatnio zremisowali z Górikiem Zabrze (1:1). Piątkowe spotkanie poprowadzi sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy.

[TRANSMISJA NA ŻYWO-] Śląsk Wrocław Lech Poznań 5 dni temu — [TRANSMISJA NA ŻYWO-] Śląsk Wrocław Lech Poznań gledaj na żywo 20 Śląsk Wrocław gledaj online 23 kwietni 22 kwi Miedź Widzew Łódź

– Cameron zagrał całe 90 minut. Widzimy, jak wygląda i wiemy, że powinien nadrobić swoje braki fizyczne. Nie wyróżnił się kondycyjnie, natomiast dobrze pokazał się inny zawodnik pierwszego zespołu, który zagrał w meczu drugiej drużyny. Mam na myśli Krzysztofa Kurowskiego. Można było na nim zawiesić oko i dla niego mecz na pewno na plus – ocenił szkoleniowiec "Wojskowych". – Ince jest coraz bliżej pierwszego zespołu. Nie wiem, czy pierwszego składu, ale na pewno ma szanse, żeby jechać do Łodzi – dodał.

Ekstraklasa: Górnik - Widzew. Gol debiutanta to za mało, podział punktów w ZabrzuPoczątek meczu w Zabrzu stał pod znakiem walki. Brakowało za to dogodnych sytuacji bramkowych i strzałów. Tak było do 24. minuty, gdy gospodarze objęli prowadzenie! Wymarzony debiut Kapralika Obrońca Widzewa Mateusz Żyro stracił piłkę na rzecz Lukasa Podolskiego, a mistrz świata z 2014 roku odegrał ją do Adriana Kapralika. Pozyskany niedawno Słowak, dla którego piątkowy mecz był debiutem w Ekstraklasie, nie miał problemów z pokonaniem Henricha Ravasa! Podopieczni Jana Urbana kontrolowali wydarzenia boiskowe do przerwy. Skupiali się na defensywie i kontratakach, ale nie pozwolili łodzianom na poważne zagrożenie swojej bramce. W drugiej połowie było zresztą bardzo podobnie.

Widzew Łódź vs Śląsk Wrocław live score, H2H and lineups Widzew Łódź Śląsk Wrocław live score (and video online live stream) starts on 25 Aug 2023 at 18:30 UTC time at Stadion Widzewa Łódź stadium, Lodz

Goście próbowali, mieli rzuty rożne, a trener Janusz Niedźwiedź wprowadzał rezerwowych. Wcale nie przekładało się to jednak na groźne szanse podbramkowe. — PKO BP Ekstraklasa (@_Ekstraklasa_) August 18, 2023 Widzew grał do końca Dopiero w 73. minucie Widzew mógł, a nawet powinien wyrównać. Po strzale głową Jordiego Sancheza piłka zatrzymała się jednak na poprzeczce zabrzańskiej bramki. W końcówce spotkania zabrzanie znów przejęli inicjatywę.

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław. Śląsk jedzie do Łodzi na angielskie spotkanieW piątek o godz. 20:30 Śląsk Wrocław zmierzy się z Widzewem w Łodzi w meczu 6. kolejki PKO Ekstraklasy. - To będzie mecz w stylu angielskim. Musimy sobie z tym poradzić - powiedział przed wyjazdem do Łodzi trener WKS-u Jacek Magiera. Piłkarze Śląska Wrocław po wygranej z Lechem Poznań przed tygodniem jadą do Łodzi. Wrocławianie nie chcą zatrzeć dobrego wrażenia, choć są świadomi, że na Widzewie nie gra się łatwo. – To będzie angielski mecz.

Ince prawdopodobnie zajmie w kadrze meczowej miejsce Jastrzembskiego. Magiera dał do zrozumienia, że o ile brak tego ostatniego będzie w stanie zdzierżyć, o tyle nie wyobraża sobie, że jeszcze tego lata klub opuści Erik Expósito. – Klub nie jest gotowy na odejście Erika. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, jako drużyna nie jesteśmy na to gotowi. To jest zbyt ważne ogniwo w naszym składzie – podkreślił. Faworytem piątkowego starcia są gospodarze. Widzew po 5. kolejkach ma na koncie 7 punktów, ale też rozegrał o jedno spotkanie więcej niż Śląsk, którego czeka jeszcze zaległe spotkanie z Pogonią Szczecin.

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław na żywo - Piłka nożna

Byłem na wielu spotkaniach w Łodzi, pół roku tam grałem. Tamtejsi kibice słyną z fantastycznego dopingu i tym razem inaczej nie będzie. Śląsk ma atuty, łodzianie także, więc ważna będzie mentalność. Szybka gra box to box, gorący doping, pełny stadion. Musimy się z tym zmierzyć. Nie będzie murowania bramki po żadnej ze stron – mówi trener Jacek Magiera. Do Łodzi nie pojedzie oddany za darmo do Fortuny Düsseldorf Dennis Jastrzembski.

Transmisja meczu Widzew Łódź — Piast Gliwice. Gdzie 23 kwi 2023 — Oglądaj transmisję meczu online live stream i tv. Widzew Łódź — Piast Gliwice: rajd Gliwiczan. Gliwiczanie w ostatnich tygodniach błyszczą

Aktywny był rezerwowy napastnik Sebastian Musiolik. Wydawało się, że gospodarze sięgną po komplet punktów. Sędzia Damian Kos doliczył do drugiej połowy aż siedem minut. Jak się okazało, były one zbawienne dla gości. Po nieco chaotycznej akcji Mato Milos zgrał piłkę głową w kierunku Sancheza, a Hiszpan mocnym strzałem z pierwszej piłki pokonał Damiana Bielicę! Wydaje się, że golkiper Górnika mógł zachować się w tej sytuacji lepiej. — CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) August 18, 2023 Górnik Zabrze - Widzew Łódź 1:1 (1:0).

Poza nim kadra Śląska będzie niemal taka sama jak dotąd. Kenneth Zohorè cały czas trenuje z trenerem przygotowania fizycznego, a poza zajęciami z zespołem indywidualne zajęcia wyrównawcze mają także Burak İnce i Cameron Borthwick-Jackson. Ten ostatni zagrał w środowym meczu trzecioligowych rezerw i nawet na tle Uni Turza Śląska nie wyróżniał się za bardzo.

Bramki: 1:0 Adrian Kapralik (24), 1:1 Jordi Sanchez (90+5). Żółta kartka - Górnik Zabrze: Lukas Podolski, Boris Sekulić, Robert Dadok. Widzew Łódź: Jordi Sanchez, Andrejs Ciganiks. Sędzia: Damian Kos (Gdańsk). Widzów: 14 783. Górnik Zabrze: Daniel Bielica - Boris Sekulić, Kryspin Szcześniak, Rafał Janicki, Richard Jensen (85. Sebastian Musiolik) - Adrian Kapralik, Daisuke Yokota (82. Lawrence Ennali), Damian Rasak, Robert Dadok - Mateusz Chmarek (65.

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław. Śląsk jedzie do Łodzi na 4 godziny temu — Mecz Widzew Łódź - Śląsk Wrocław rozegrany zostanie w piątek o godz. 20:30. Transmisja w Canal+Sport i Canal+Online FOT. GRZEGORZ